Náves

V souvislosti se skutečností, že k dnešnímu dni stále nejsou poskytnuty podklady pro uzavírání smluv o odvádění odpadních vod od všech vlastníků jednotlivých nemovitostí připojených na kanalizační síť v obci Lhotka, není možné v rámci spravovaného systému vygenerovat variabilní symboly k jednotlivým smlouvám o odvádění odpadních vod. Termín pro uzavírání samotných smluv o odvádění odpadních vod je z tohoto důvodu posunut. Aktualizovaný harmonogram počítá s uzavíráním smluv o odvádění odpadních vod v termínu 20. 2. 2016 od 9:00 hod do 11:00 hod.

V původně stanoveném termínu, tj. 6. 2. 2016 od 9:00 hod. do 9:30 hod. bude na Obecním úřadě obce Lhotka probíhat příjem podkladů pro uzavření smlouvy o odvádění odpadních vod. Apelujeme proto na občany, kteří ještě nutné podklady pro uzavření smlouvy neposkytli, aby navštívili Obecní úřad Lhotka v daný termín či o úředních hodinách.

Majitelé nemovitostí, kteří ještě neposkytli podklady pro uzavírání smluv a zároveň se nemohou dostavit na obecní úřad, mohou požádat o formulář v elektronické podobě.Případné žádosti o formulář a vyplnění podkladů pro uzavírání podkladů ke smluvám elektronicky se prosím obracejte na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zastupitelé obce Lhotka